BCS - British Converting Solutions

Transformateurs de Carton

Odkryj z nami przyszłość w wykonywaniu krótkich serii opakowań. Szybko przestawialny zestaw maszyn AUTOBOX jest cennym dodatkiem do każdej firmy produkującej pudełka.

Zmiana ustawień Autoboxa I Multicut zajmuje dosłownie sekundy I można za ich pomoca wykonywać ponad 100 stylów Fefco od małych do wielkich opakowań wielkości europalety. Jest to idealne rozwiązanie przy krótkich i średnich wielkości zleceniach. Autobox odciąża maszyny przystosowane do wykonywania dużych serii, dzięki czemu zyskujemy cenny czas, jaki byśmy musieli poświęcić na zmianę ustawień.


Standardowy Autobox może wykonać 50 różnych stylów fefco. Można wykonywać opakowania już od 100mm szerokości formatki aż do 2600mm praktycznie bez ograniczenia długości. Po połączeniu Autoboxa z sekcją Multicut zwiększają nam się możliwości produkcyjne do ponad 100 stylów fefco. Maszyny mogą pobierać formatki ze stosu, odcinać odpad przy języku klejowym, dokonywać dodatkowe bigi, wycinać okna i otwory na ręce, docinać formatki wzdłużnie i poprzecznie.


go to box styles

Dzięki nowoczesnej technologi zmiany ustawień Autobox automatycznie zmienia ustawienia produkcyjne w zaledwie sekundy bez używania żadnych narzędzi. Jedynie co musi zrobić operator to poinformować maszynę jakie opakowanie chce wykonać i to wszystko!


Drukowanie technologią flexo, automatyczne podawanie i stakowanie opakowań są dodatkowymi opcjami zwiększającymi możliwości produkcyjne każdej firmy. Dodatkowo zwiększa to elastyczność i pozwala na lepsze zarządzaniem projektami w firmie.