BCS - British Converting Solutions
 

O Nas

Od ponad 30 lat, urządzenia BCS są używane na całym świecie zarówno przez producentów pudeł tekturowych, jak i przez firmy produkujące opakowania na własne potrzeby. W przeciągu tego czasu firma BCS wyprodukowała ponad 2000 maszyn.

Firma BCS ma swoją główną siedzibę w Leighton Buzzard w Anglii. Jest to doskonała lokalizacja ze względu na bardzo dobre połączenia z większościa londyńskich lotnisk. Właśnie tam produkujemy nasze maszyny a następnie wysyłamy do naszych klienów na całym świecie.

We wszystkich maszynach firmy BCS instalowane są najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, umożliwiające bardzo szybką zmianę ustawień oraz prostą obsługę. Nasze urządzenia są również najbardziej energooszczędne w swojej klasie.

Chcąc zapewnić naszym klientom wysokiej jakości urządzenia oraz pomóc im w zwiększaniu zysku, stale szukamy nowych rozwiązań i inwestujemy w rozwój nowych technologii! Rozumiemy również jak ważne są nasze maszyny dla osiągnięcia sukcesu, dlatego zapewniamy klientom serwis i części zapasowe dla każdego naszego urządzenia bez względu na jego wiek.

Dziekujemy za wykazanie zainteresowania naszą firmą i jednocześnie mamy nadzieję, że nasze maszyny spełnią Twoje oczekiwania.

BCS Autobox directors

Simon Penwright Operations Director, Barry Tabor Managing Director, Simon Needham Sales Director

BCS Autobox directors

BCS Autobox factory