BCS - British Converting Solutions
See BCS AutoBOX here
BCS AutoBOX video
 

 

 

BCS Autobox jest obecnie najbardziej zaawansowaną technologicznie maszyną do produkcji opakowań z tektury falistej. Jest zaprojektowana z myślą o firmach produkujących opakowania, tak żeby wykonywanie krótkich i średnich serii było opłacalne i szybkie. Nowoczesne napędy serwo umożliwiają zmianę ustawień z produkcji jednego stylu pudełka na inny w zaledwie kilka sekund. Operator musi jedynie podać maszynie co ma zrobić i jakie pudełko ma wykonać.

Jeżeli musisz zrobić skomplikowane, małe lub bardzo duże pudła, wystarczy nacisnąć odpowiednie pole na ekranie dotykowym.

Po połączeniu z sekcją HiCut zdecydowanie zwiększają się możliwości Hipaka - możliwość pracy z nieprzyciętymi arkuszami, wycinanie klapki do klejenia, wycinanie okien, dodatkowa sekcja bigowania a nawet możliwa jest instalacja sekcji wykrojników. Wszystkie te dodatkowe opcje są ustawiane z jednego panelu sterowania. System produkcji pudeł można stworzyć kompletnym dodając automatyczny podajnik dużych arkuszy tektury, stakera oraz sekcję drukującą flexo lub Ink Jet. Jest to jedyna w pełni automatyczna maszyna mogąca znacznie usprawnić produkcję twoich opakowań.

• Automatyczna i beznarzędziowa zmiana
   ustawień

• Możliwość wykonania ponad 100 styli
   FEFCO

• Automatycznie ustawiane prowadnice
   podajnika

• Wydajność do 1200 pudeł na godzinę

• Ograniczone zurzycie energii o 95% w
   stosunku do modelu poprzedniego

• Zaawansowane technologicznie
   rozwiązania kontroli maszyny