BCS - British Converting Solutions

 

POKAZANO FILMY

BCS AutoBOX > > >BCS AUTOBOX i jego sekcje

    AutoBOX Overview

    Multi-Cut

    Flexo-Print

    Auto-Feed

    Auto-StackPODOBNE FILMY

60 second set-up

Multi-out boxes

Versatility Overview

 

 

BCS Autobox jest obecnie najbardziej zaawansowaną technologicznie maszyną do produkcji opakowań z tektury falistej. Jest zaprojektowana z myślą o firmach produkujących opakowania, tak żeby wykonywanie krótkich i średnich serii było opłacalne i szybkie. Nowoczesne napędy serwo umożliwiają zmianę ustawień z produkcji jednego stylu pudełka na inny w zaledwie kilka sekund. Operator musi jedynie podać maszynie co ma zrobić i jakie pudełko ma wykonać.

Jeżeli musisz zrobić skomplikowane, małe lub bardzo duże pudła, wystarczy nacisnąć odpowiednie pole na ekranie dotykowym.

Po połączeniu z sekcją HiCut zdecydowanie zwiększają się możliwości Hipaka - możliwość pracy z nieprzyciętymi arkuszami, wycinanie klapki do klejenia, wycinanie okien, dodatkowa sekcja bigowania a nawet możliwa jest instalacja sekcji wykrojników. Wszystkie te dodatkowe opcje są ustawiane z jednego panelu sterowania. System produkcji pudeł można stworzyć kompletnym dodając automatyczny podajnik dużych arkuszy tektury, stakera oraz sekcję drukującą flexo lub Ink Jet. Jest to jedyna w pełni automatyczna maszyna mogąca znacznie usprawnić produkcję twoich opakowań.